Rozumíme lidem a jejich potřebám. V oblasti vyhledávání a náboru specialistů působíme již od roku 1994 a za tu dobu jsme si vybudovali místo jedné z vedoucích personálních agentur na českém trhu.
Jsme AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. a náš tým tvoří ti nejlepší profesionálové v oboru. Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování práce.

Referent/ka obchodu s komunikativní NJ, 30-40 tis., Praha 4

Pro našeho významného klienta, jednu z celosvětově nejznámějších finančních organizací, hledáme posilu do obchodního oddělení.

Náplň práce:

- Zadání obchodního případu do správního software
- Zodpovědnost za přípravu, kompletaci a odeslání smluvní složky
- Podpis smluvní dokumentace společně s další oprávněnou osobou dle vnitřní směrnice
- Kontrola a likvidace dodavatelských faktur, vystavování splátkových kalendářů
- Komunikace s klienty i dodavateli
- Znalost a dodržování vnitřních předpisů a směrnic

Požadavky:

- Perspektivní zaměstnání s možností dalšího rozvoje
- Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
- Stravné
- 5 týdnů dovolené
- Vzdělávací kurzy, školení
- Příjemné pracovní prostředí
- Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

- Mzda se odvíjí od zkušeností: 30-40tis.Kč
- Stravné

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kontakt

Jana Hornová
Telefon: +420 234 715 000