AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Finanční účetní, 35 tis.,Praha Florenc

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost zabývající se financování automobilů, hledáme do malého účetního týmu zodpovědného a pečlivého kolegu / kolegyni, který / která se dobře orientuje v měnícím se prostředí. Nabízíme možnost pracovat v dynamickém mezinárodním kolektivu podporujícím vzájemnou spolupráci.

Co Vás čeká:

Vedení účetní agendy společnosti v souladu s lokálními účetními standardy, zejména:
Evidence a účtování došlých faktur
Měsíční fakturace a účtování vystavených dokladů
Účtování bankovních výpisů a souvisejících operací
Vyúčtování provozních výdajů zaměstnanců včetně pracovních cest, vnitřní zúčtovací doklady
Spolupráce na přípravě měsíčních účetních závěrek společnosti, reportingu, podpora při auditu
Spolupráce na zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO) a statistických výkazů
Pravidelné kontroly vazeb a toků mezi informačními systémy
Další agendy svěřené v rámci týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe v oboru alespoň dva roky
Základní orientace v daních (DPH a DPPO)
Schopnost týmové spolupráce
Chuť se rychle učit
Samostatnost, komunikativnost, smysl pro pečlivost, zodpovědnost a loajalitu
Znalost AJ základní komunikace
Dobrá znalost MS Office (zejména MS Excel)

Co můžeme nabídnout:

Různorodou a zajímavou práci v malém kolektivu úspěšné mezinárodní firmy
Nadstandardní zaměstnanecké benefity
Pracoviště v centru Prahy (Florenc)

Nástup ihned a pracovní poměr na dobu určitou 2 roky (zástup za rodičovskou dovolenou)
Pozice je vhodná i pro šikovného absolventa s praxí

Pokud Vás zaujalo výše uvedené a myslíte si, že splňujete naše požadavky, zašlete Váš životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kontakt

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000