AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

PORADCE/PODPORA SHOWROOMU s nábytkem (HPP 35.000,- Kč)

Pro našeho klienta, renomovanou a úspěšnou společnost působící v oblasti kancelářského sedacího nábytku, hledáme vhodné uchazeče pro obsazení pozice SHOWROOM PORADCE. Pozice je vhodná pro uchazeče se zkušeností s organizací administrativy, showroomu a citem pro design.

Hlavní předpoklady a požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtinu na komunikativní úrovni (alespoň B1)
- Komunikativnost
- Velmi dobrá znalost práce na PC
- Zodpovědnost, důslednost
- Cit pro design, zájem o design
- Velmi dobrá úroveň komunikace ( verbální a písemná komunikace)
- Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

- Nadstandardní fixní výši mzdy na HPP + odměny
- Nástup možný ihned
- Příjemné prostředí na showroomu v Karlíně
- Příjemnou a přátelskou atmosféru menšího kolektivu
- K dispozici notebook, telefon a tablet
- Na pracovní schůzky po Praze firemní vůz
- Stravenky
- 20 dní dovolené
- Pracovní doba Po-Čt: 8:00 – 17:00, Pá 8:00 – 16:00. Obědová pauza 12:00 – 12:45

Pracovní náplň:

Podpora prodejního oddělení:
- Zpracování cenových nabídek
- Domlouvání schůzek pro obchodníky
- Vyřizování každodenní agendy – emaily a telefony
- Péče o koncové zákazníky a příchozí na showroom
- Péče o obchodní partnery
- Vyhledávání a komunikace s architekty a novými obchodními partnery
- Péče o vzorky na showroomu
- Přijímání a odesílání vzorků (vybalení vzorků a expedice)
- Pořádání eventů (večírek pro obch. partnery, snídaně pro architekty...)
Marketingová podpora:
- Organizace účasti na výstavách a veletrzích (např. Design Blok, Czech Design Week apod.)
- Další marketingové činnosti – práce s realizacemi, práce se specializovanými weby (např. Office Snapshots)

Pakliže Vás nabídka zaujala, prosím zašlete životopis k rukám pana Haladeje.

Vzhledem k vysokému počtu reakcí se ozveme pouze uchazečům, kteří postoupí do užšího kola výběru.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

32000-38000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kontakt

Martin Haladej
Telefon: +420 234 715 000