AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Prodejce vestavných spotřebičů (HPP 60.000 Kč)

Pro našeho klienta, renomovanou a úspěšnou společnost působící v oblasti importu profesionální gastro techniky (vestavné spotřebiče, preservation), hledáme vhodné uchazeče pro obsazení pozice Prodejce (zaměření na kuchyňská studia/výrobce nábytku). Pozice je vhodná pro uchazeče s obchodní zkušeností prodeje profesionální vestavné techniky se znalostí trhu.

Hlavní předpoklady a požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Obchodní praxe v segmentu vestavných spotřebičů podmínkou
- Osobní zkušenost s přímým prodejem
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Časová flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B
- PC dovednosti – MS Office + CRM
- Anglický jazyk výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

- Nadstandardní výši mzdy
- Nástup možný ihned
- Možnost podílet se na růstu zavedené privátní značky
- Práci v zajímavém oboru a atraktivní oblasti
- Mobilní telefon, služební vozidlo, notebook; i k osobním účelům
- Motivující systém odměňování

Pracovní náplň:

- Aktivní prodej výrobků prémiových značek (včetně privátní značky) ve svěřeném regionu v segmentu vestavných spotřebičů
- Péče a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery a akvizice nových
- Vytváření prodejní strategie pro své zákazníky
- Vyhodnocování aktivit konkurence
- Spolupráce s produktovým manažerem na sestavování prodávaného sortimentu z pohledu výběru produktů i nastavení cen
- Identifikace obchodních příležitostí na trhu
- Plánování, odpovědnost za výsledky, spolupráce s obchodním týmem, přinášení podnětů k efektivnějšímu prodeji

Pakliže Vás nabídka zaujala, prosím zašlete životopis k rukám pana Haladeje.

Vzhledem k vysokému počtu reakcí se ozveme pouze uchazečům, kteří postoupí do užšího kola výběru.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kontakt

Martin Haladej
Telefon: +420 234 715 000