AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Testování asistenčních a komfortních systémů

Pro našeho významného klienta, společnost v oblasti automobilového průmyslu obsazujeme pracovní pozici: Testování asistenčních a komfortních systémů.

Náplň práce:

- spolupráce na vývoji nových systémů
- účast na testování, specializovaná měření na vozech
- práce s diagnostikou vozidla
- práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

- SŠ vzdělání v oboru elektroniky nebo automobilové techniky
- manuální zručnost
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat

Nabízíme:

- velmi dobré mzdové ohodnocení
- systém benefitů, možnost flexibilní pracovní doby
- příležitost práce na zajímavém projektu
- příjemný a nadšený kolektiv

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kontakt

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000