AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Admin. podpora ve skladu, HPP, směny, 29 tis.,Praha 6

Pro jednu z nejrenomovanějších přepravních a logistických společností hledáme vhodné uchazeče na pozici Administrativní podpory ve skladu. Jedná se o HPP, na dobu určitou 6 měsíců, pracovní doba na směny. Zajímavé finanční ohodnocení. Nástup ihned. Pracoviště Praha 6.

Náplň práce:

- administrativní podpora ve skladu
- práce s Excelem, interním programem
- třídění zásilek
- rozložení práce ve skladu/kanceláři - 50/50

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- čistý trestní rejstřík
- časová flexibilita - směny 5 - 13:30 a 13:30 - 22:00 hod.
- Aj - základy
- fyzickou zdatnost

Nabízíme:

- práci na HPP, na dobu určitou - 6 měsíců
- práci na směny
- pracoviště na Praze 6, u letiště
- mzdové ohodnocení 29.000 Kč hrubého
- nástup ihned

V případě zájmu, zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K letišti 1049/57, 161 00  Praha-Ruzyně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

29000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000