AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Svářeč, bodové svařování CO2 až 34 275,- Kč

Hledáme:

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s mezinárodní působností. Práce u nás probíhá ve dvou směnném režimu (8 hodinové směny) po-pá v menší čisté výrobní hale (v celé výrobě nás je celkově okolo 100). Pracovat budete s dalšími třemi kolegy a se vším co půjde, Vám rádi vyjdeme vstříc. Učenlivého člověka a práci nad rámec dokážeme ocenit.

Náplň práce:

- bodové svařování plechu od 0,3 do 0,8 cm.
- čtení výkresové dokumentace
- broušení hotových svárů

Co nabízíme:

- konkurenceschopnou fixní mzdu
- výkonnostní prémie
- firemní stravování s příspěvkem
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněný tarif pro Vás i rodinu
- Multisport karta

Požadujeme:

- alespoň minimální zkušenost se svařováním metodou CO2
- platný svářečský průkaz CO2
- průkaz na VZV výhodou
- dochvilnost

Neváhejte reagovat, poskytneme Vám rádi více informací.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

28000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143