AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Administrativní podpora kanceláře 31.7. - 14.8. 150 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, pražskou advokátní kancelář, hledáme vhodnou kandidátku na pozici administrativní podpory kanceláře v termínu od 31.7. - 14.8.2020.

Náplň práce:

- administrativní podpora kanceláře/recepce
- formátování dokumentů
- zajištění občerstvení
- pošta

Požadujeme:

- zkušenosti s administrativou
- AJ - B1-2
- MS Office - základní znalost
- ukončené SŠ vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu 31.7. - 14.8. - 8:30 - 17:30 hod.

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení - 150 Kč/hod.
- získání praxe z advokátní kanceláře a administrativy
- pracoviště Praha 1

V případě zájmu zašlete prosím své aktuální CV. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 31. 7. 2020 do 14. 8. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

150 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kontakt

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000