AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

MARKETING SUPPORT SPECIALIST

Mezinárodní farmaceutická společnost hledá do svého marketingového týmu kolegyni/kolegu pro obsazení pozice Marketing Support Specialist.

Náplň práce:

- Administrativní, statistické a jiné úkoly pro potřeby marketingového oddělení - příprava marketingových podkladů, reportů a prezentací atp.
- Komunikace s partnery, dodavateli a napříč celou společností
- Spolupráce při tvorbě, plánech a realizaci marketingových kampaní, podílení se na přípravě interních Newsletterů
- Spolupracování na tvorbě tiskových zpráv, PR článků a reklamních textů
- Zajišťování, distribuce a archivace zápisů z marketingových porad
- Spolupráce při zajišťování seminářů a veletrhů, interních akcí a zahraničních cest
- Průběžně hlídat čerpání marketingového rozpočtu, přidělování a kontrola PO čísel

Nabízíme:

- Zaměstnání ve stabilní nadnárodní farmaceutické společnosti s nadstandardním fixním finančním ohodnocením (30-40.000,- Kč)
- iPhone a laptop i k soukromým účelům
- Samostatnou pozici i neustálou spolupráci s týmem kolegů
- Možnost organizace vlastní práce
- Nástup možný ihned, případně dohodou
- Systém benefitů včetně Home Office

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Dobrá komunikativní znalost Anglického jazyka
- Analytické myšlení, schopnost samostatné i týmové práce
- Dobré prezentační schopnosti
- Výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování

Pakliže Vás nabídka zaujala, zašlete, prosím, své CV k rukám pana Haladeje.

Těšíme se na Vaši reakci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martin Haladej
Telefon: +420 234 715 000