AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Účetní, správa smluv - HPP, 30 - 40 000 Kč, Praha 1

Pro našeho významného klienta, leasingovou společnost patřící do nadnárodní rakouské bankovní skupiny, hledáme posilu do finančního oddělení centrály v Praze. Nástup nejlépe ihned.

Náplň práce:

- Jednoduché účetní operace
- Zpracování bankovních výpisů – párování plateb
- Vystavování zálohových faktur a daňových dokladů
- Upomínky klientům
- Po zapracování možnost dalšího profesního růstu v rámci finančního oddělení

Požadavky:

- SŠ vzdělání s maturitou
- Podmínkou je zodpovědný přístup k práci
- Praxe v oboru výhoda, nikoliv podmínka
- Uživatelská znalost práce s PC – Microsoft Office
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- Perspektivní zaměstnání s možností dalšího rozvoje
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Pracovní doba 8 – 17, zkrácené pátky
- Práce vhodná i pro absolventy
- Motivující finanční ohodnocení, 13. plat
- Stravné
- 5 týdnů dovolené

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.