AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Finanční účetní, možnost úvazku 0,8 – 1,0, HPP, 30 - 40

Hledáme do našeho finančního oddělení zkušenou Účetní:

Náplň práce:

- Komplexní realizace účetních operací a s tím související administrativy
- DPH, kontrolní hlášení, cestovní příkazy ...
- Sestavování účetních výkazů
- Účetní program zaučí zkušený kolektiv

Požadavky:

- Praxe na obdobné pozici podmínkou
- SŠ vzdělání s maturitou
- Uživatelská znalost práce s PC – Microsoft Office
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

Stravenky, Multisport karta, jazykové kurzy, sick days, mobilní telefon pro soukr.účely
- Moderní kanceláře v centru Prahy
- Přátelský kolektiv
- Nástup 1.6.2019 nebo dle dohody

Adresa pracoviště:

Hybernská 1009/24, 110 00 Nové Město

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.