AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

SKLADNÍK v malém skladu- Hostivař (lehká práce, 7:00 -15:30)

Významná obchodní společnost, výhradní zástupce dvou švýcarských výrobců přírodních kosmetických produktů, hledá do svého týmu pracovníka do skladu na dlouhodobou spolupráci.
Firma se zabývá čistě přírodními produkty, nejsou chemicky upravené.

Pracovní náplň:

- manipulace se zbožím cca 90 % času (chystání a balení objednávek)
- obsluha objednávkového sytému
- doplňování produktů
- vykládka kamionů
- zásobování produktů na různé semináře

Všechny produkty jsou lehké, malé krabičky.

Hledáme spolehlivého člověka, který bude pracovat v menším kolektivu (11 lidí) – dlouhodobá spolupráce.

Požadujeme:

- pouze dlouhodobá spolupráce
- trestní bezúhonnost
- základní znalost na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, zodpovědnost
- zkušenosti s prací ve skladu výhodou

Nabízíme:

- dopravní dostupnost – cca 4 minuty od vlakového nádraží Hostivař
- nenáročná práce v čistém prostředí
- manipulace s lehkými drobnými předměty
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- přátelský kolektiv
- pracovní doba 7:00-15:30
- finanční ohodnocení 24.000 Kč hrubého
- nástup možný ihned

V případě zájmu prosím zašlete reakci k rukám paní Evy Zachové.

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.