AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

RECEPČNÍ/ ASISTENTKA – Praha 4

Pro našeho významného klienta v oblasti potravinářství hledáme vhodné uchazeče / uchazečky na pozici recepční.

Náplň práce:

- Správa chodu celé recepce (vyřizování telefonů, emailů, schůzek, návštěv apod.)
- Servis kanceláře (faxy, denní tisk, kopírování)
- Organizace zasedacích místností
- Zpracování příchozí a odchozí pošty
- Objednávání a evidence business karet
- Office management kancelářských potřeb
- Komunikace s úklidovou agenturou a dodavateli občerstvení
- Administrativní podpora finančního oddělení – evidence, rozdělování a zakládání faktur a dobropisů
- Koordinace vypůjčení služebních vozů
- Organizace zahraničních návštěv a firemních akcí
- Ad hoc úkoly

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Uživatelskou znalost MS Office
- Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
- Pozitivní přístup k práci, reprezentativní vystupování
- Zkušenost s administrativou výhodou

Nabízíme:

- Dlouhodobou spolupráci s možností dalšího rozvoje
- Získání pracovních zkušeností, využití anglického jazyka
- Pracovní doba 8:00 – 18 hod., ranní a odpolední směny
- Pracoviště na Praze 4
- Příjemný přátelský kolektiv
- Finanční ohodnocení 24 – 25.000,-Kč dle zkušeností
- 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta
- Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis k rukám Evy Zachové.

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.