AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Obchodní zástupce - odvětrávací a proti požární systémy

Hledáme:

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem/montáží/servisem vyhrazených požárně bezpečnostních zařízení, prosvětlovacích a odvětrávacích systémů hledáme vhodného uchazeče na pozici Obchodní zástupce později vedoucí pobočky.

Náplň práce:

• Pravidelný kontakt se stávajícími obchodními partnery
• Získávaní nových obchodních partnerů
• Technické poradenství k našim produktům a návrhy systémových řešení
• Kompletní prodejno-obchodní realizace od kalkulace po uzavření obchodního případu
• Intenzivní spolupráce s ústředím firmy

Požadujeme:

• Stavební nebo strojařské vzdělání (podmínkou), vysokoškolské vzdělání výhodou
• Značné vědomosti minimálně v jedné z výše popsaných oblastí naši činnosti
• Komunikativní znalost NJ podmínkou (minimálně na úrovni pokročilý)
• Zkušenost s prodejem alespoň 5 let
• Vysoké nasazení
• Samostatnost, komunikativnost, týmový hráč

Nabízíme:

• Zázemí stabilní internacionální společnosti, korektní jednání
• Služební auto, notebook, mobilní telefon
• Místo výkonu práce - sídlo firmy v Židlochovicích
• Možnost práce z domu/homeoffice
• Finanční ohodnocení v závislosti od vzdělání a praxe dle dohody
• Nástup dle dohody. Nejpozději 1.1.2019

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.