AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Obchodně technický pracovník_backoffice

Popis:

Pro našeho významného klienta, ryze českou obchodní společnost, hledáme kandidáty /tky na pozici Obchodně technického pracovníka (back office).

Náplň práce
• obchodně - technické činnosti
• kontaktování vybraných zákazníků, zjištění jejich potřeb a obchodních informací v závislosti na poptávce
• zakládání adres zákazníků a kontaktních osob do databáze
• zakládání produktů do databáze - popis a cenotvorba
• práce s cizojazyčnými katalogy dodavatelů a jejich webovými stránkami
• zakládání poptávek, tvorba nabídek a zjišťování statusů
• obchodní podpora zákazníkům, technická podpora prvního stupně
• přímý kontakt se zákazníkem - návštěva v REM
• účast na školení dodavatelů ve firmě REM a firemních akcích
• zápisy z veletrhů, kontaktování takto získaných zákazníků

Požadujeme
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobré komunikační schopnosti
• samostatnost a schopnost organizovat si práci
• obchodní duch
• pozitivní naladění a chuť pracovat
• znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme
• práci ve firmě s 16-ti letou tradicí
• motivující platové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí
• firemní sportovní a kulturní akce
• mladý přátelský kolektiv

Benefity
• dovolená 5 týdnů
• kurz anglického jazyka ve firmě
• odměňování dle výsledků firmy, věrnostní odměny
• fitness ve firmě
• příspěvek na stravování
• občerstvení na pracovišti

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.