AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Zámečník

Pro našeho významného klienta, výrobce kvalitních sanitních a jiných účelových vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Zámečník

Náplň práce:
Klasické zámečnické práce, kovoobrábění

Požadavky:

Výuční list
Zkušenosti s kovoobráběním
Základní dovednosti: vrtání, odjehlování, broušení, leštění…
Znalost svařování VÝHODOU
Samostatnost a chuť se nadále vzdělávat
Pečlivost

Nabízíme:

Pestrou pracovní náplň díky stálému vývoji vozidel
Zaškolení a zkušenosti kolegů
Nástupní plat i další ohodnocení dohodou
Při výrazných dovednostech rychlý finanční růst
Bonusy a finanční prémie
Rozšiřování technických i dalších kompetencí
Školení, zvyšování kvalifikace – možnosti růstu
Jazykové kurzy
Stravenky (možnost výhodného stravování v restauraci 50 m od společnosti)

Místo pracoviště: Ivančice (Brno – venkov)

Vhodné i pro absolventy.

Možnosti spolupráce: brigáda, částečný úvazek, plný úvazek, spolupráce na IČO, zajištění pracovního místa formou stáže…

Možnost ubytování !!!

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.