AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Obchodník - kanc. technika pro kraje Jihomor. a Vysočina

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem výpočetní techniky, hledáme kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro kancelářskou a výpočetní techniku pro kraje Jihomoravský a Vysočina.

Hledáme osobu samostanou, komunikativní, s citem pro obchod a znalostí oblasti výpočetní techniky a IT řešení.

Preferujeme uchazeče, kteří dokáží s nasazením pracovat na obchodních případech, troufnou si samostatně rozhodovat a pracovat na budování vlastní klientely.

Náplň práce:

- Komunikace s externími zákazníky tak telefonicky tak osobně
- Akvizice nových obchodních příležitostí
- Prezentace služeb a produktů u zákazníka
- Zpracovávání dokumentace, smluv a agendy
- Vypracovávání cenových nabídek, uzavírání obchodních smluv
- Práce s interním informačním systémem společnosti
- Administrativní, kancelářské a kontrolní práce
- Pravidelný reporting na denní bázi

Požadujeme:

Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním, alespoň základní znalostí angličtiny, reprezentativním vystupováním a řidičským průkazem sk. B. Zkušenosti s obchodem vítány (ideálně alespoň 1 roky praxe - ideálně z oblasti IT).
Samozřejmostí je zodpovědnost, proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:

- Práce ve stabilní perspektivní společnosti
- Dlouhodobá spolupráce
- Práce v mladém dynamickém kolektivu
- Stabilní příjem
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody
- Odborný profesní růst osobnosti
- Notebook
- Mob. telefon
- Auto
- Home office

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.