AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Asistent/ka s NJ_Židlochovice

Hledáme:

Společnost zabývající se prodejem/montáží/servisem protipožárních a prosvětlovacích systémů hledá asistentku s NJ pro region ČR s pracovním místem v Židlochovicích.

Náplň práce:

• Příprava podkladů pro ekonomické zpracování
• Aktualizace podkladů firemní agendy
• Evidence a objednávaní kancelářských a jiných potřeb
• Podpora spolupracovníků v technické a obchodní činnosti
• Příprava a koordinace činnosti s externími firmami pro prezentaci výrobků

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání ekonomické, stavební nebo strojařské
• Komunikativní znalost NJ podmínkou
• Znalost účetního programu POHODA NUTNOSTÍ
• Organizační a koordinační zkušenost v kancelářské činnosti
• Práce s PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
• Vysoké nasazení
• Samostatnost, komunikativnost, týmový hráč

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, korektní jednání
• Flexibilní pracovní doba
• Nástup dle dohody
• Finanční ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxe

Místo výkonu práce: Židlochovice

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.