AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Automechanik – Praha Zličín – až 35.000,- po zkušební době.

Pro jeden z největších autosalonů v Praze hledáme vhodného uchazeče na pozici automechanik do servisní dílny.

Náplň práce:
- Převzetí vozidla, doprava na pracoviště
- Servis osobních a užitkových vozů
- Překontrolování výsledků provedených oprav a vyzkoušení vozidla
- Definovat dodatečné zásahy, které by bylo nezbytné realizovat

Požadavky:
- Vyučený v oboru mechanik opravář nebo zaučení na provozovně
- Znát technologii automobilů: Elektrický systém - Elektronický systém – Spojka – Převodovka –
Motor – Vstřikování – Diesel – LPG – Klimatizace – Pasivní bezpečnost – Katalyzátor
- Znát pracovní postupy a pravidla
- Umět pracovat v týmu.
- Pečlivost a smysl pro detail

Platové ohodnocení:
- Mzda se po zk. době pohybuje od Kč 32 tis. výše na základě vyfakturovaných hodin/odvedené práce s min. základní mzdou 16 tis.
- Mzda ve zk. době je garantována ve výši Kč 22-28 tisíc dle seniority.

Benefity:
- Placené přesčasy
- Stravenky (75,-/zam. doplácí pouze 17,-)
- Slevy na firemní výrobky a služby – oprava, lakování apod. svých aut za velmi nízké ceny
- Multisport karta za 200,-/měsíc
- Možnost klouzavé pracovní doby (7,30-19,30)

V případě zájmu zašlete životopis na email: Lucie.rackova@axial.cz

DĚKUJEME, ŽE JSTE OSLOVIL NAŠI AGENTURU ZA ÚČELEM VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. JAKO SPRÁVCI OSOBNÍCH DAT JSME PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ POVINNI, VYŽÁDAT SI VÁŠ SOUHLAS K ULOŽENÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT. TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLI ODVOLAT.